Дозування в басейні

Басейн, як і будь-який водойма зі «стоячою водою», вимагає постійного очищення. У природі це відбувається за рахунок водоростей і інших рослин, а в басейнах потрібно механічно очищати воду. Цей процес називається фільтрацією. Але і цього недостатньо, потрібно ще її знезаразити, причому робити це слід регулярно. Для громадських басейнів існують нормативи, що визначають якість води. За нормативами залишковий хлор в басейнах не повинен бути вище 0,3-0,5 мг / куб. дм., pH води - 7,2-7,4.

Купить датчики для измерения параметров воды вы можете по выходной цене на сайте компании.

Типи речовин

У приватних басейнах власники самостійно вибирають способи і види знезараження. І в тому, і в іншому випадку рекомендується використовувати хімічні речовини чотирьох типів:

препарати для знезараження (містять хлор і безхлорні реагенти);

регулюють значення pH;

пригнічують ріст і знищують водорості;

усувають каламутність (коагулянти, флокулянти).

Найпоширеніший препарат для знезараження - гіпохлорит натрію . Плюсом реагенту є широта діапазону його використання:

дезінфекція води в приватних і громадських басейнах;

дезінфекція водопровідної води;

знезараження стоків і так далі.

Як подавати хлор в приватний басейн?

Можна застосовувати хлор в розчинних таблетках, з Хлоратор або без, але при цьому буде дуже складно або неможливо контролювати концентрацію.

Можна вимірювати концентрацію і рівень pH ручним тестером і додавати гіпохлорит натрію вручну, попередньо розрахувавши дозу, яка залежить від обсягу басейну. Потрібно буде почекати якийсь час перед використанням басейну, щоб гіпохлорит перемішався з водою. Проробляти це бажано щодня.

Як контролювати pH в басейні?

Водневий показати pH - важлива характеристика для всього живого, в тому числі і для людини. Нейтральне середовище буде спостерігатися, коли pH = 7, якщо буде менше 7, Тоді середовище стане кислою, а якщо більше 7 - лужний. Для плавального басейну ідеальним був би рівень pH, який дорівнює 7,4. Вихідна вода може бути далеко не нейтральної (крім того, при додаванні гіпохлориту натрію в воду підвищується pH).

Контролювати рівень pH можна вручну за допомогою того ж тестера. І додавати необхідний реагент pH + або pH- в воду. Робити це потрібно також перед кожним використанням басейну.

Чим дозувати pH-?

Для визначення рівня pH існують датчики. Вони підключаються або до дозуючому насосу з вбудованим контролером, або до окремого контролера. Якщо pH стає вище ніж точка установки (наприклад, тоді, коли pH буде дорівнює 7,4), то включається насос-дозатор, який качає pH-, і відключається при досягненні рівня 7,2. Найпростіша станція контролю pH - eMyPool pH.

Вона складається з перистальтичного насоса з вбудованим контролером і датчика pH, в комплекті є все необхідне для установки і запуску: затискні седелкі, клапана, калібрувальні розчини, шланги. Система eMyPool розрахована для басейнів об'ємом до 150 м3. Доступний пропорційний режим дозування, при якому відбувається уповільнення частоти включення і виключення насосного обладнання в міру наближення до заданого значення.

Побелка Потолка

Покраска Потолка

Типы газонокосилок