​Стабілізатор напруги для дому. Який з них обрати?

Проблеми з напругою часто виникають в будинках, особливо в заміських районах. Якщо, наприклад, у нашого сусіда є фотоелектрична установка, то може відбутися досить несподівана зміна величини напруги в мережі, що подається на наш будинок. Як наслідок, цінне електронне обладнання, побутова техніка чи теплові насоси будуть виведені з ладу. Як це можна виправити? Хорошим рішенням є стабілізатор напруги, який можна придбати за посиланням https://elektrokonyk.com.ua/stabilizatory-naprugy-ta-dbzh/ прямо зараз.

Як правильно вибрати стабілізатор напруги для будинку?

При виборі правильного стабілізатора напруги AVR важливо враховувати, крім іншого, потужність приладів, які ви будете підключати до стабілізатора, кількість фаз, тип установки у вашому будинку.

Потужність побутової техніки:

  • Холодильники, якщо це старі моделі, досить чутливі до перепадів напруги. Без стабілізатора компресор або двигун можуть бути пошкоджені. Наприклад, холодильна камера в холодильнику потребуватиме потужності 150-200 Вт.
  • Якщо телевізор не обладнаний імпульсним блоком живлення, у разі коливань напруги може виникнути поломка. Для телевізора знадобиться 300-400 Вт живлення.
  • Комп'ютер може перестати працювати при стрибках напруги. Необхідна потужність 300-400 Вт.

Кількість фаз в стабілізаторах напруги:

Для того, щоб правильно вибрати стабілізатор напруги, необхідно визначити, який тип електромережі у Вас в будинку. Це однофазна мережа (220В) або трифазна мережа (380В). Залежно від цього ми купуємо однофазний або трифазний стабілізатор напруги.

Трифазний мережевий стабілізатор характеризується, серед іншого, наступними особливостями:

  • Поєднує в собі функції стабілізатора напруги та антинапруги.
  • Він працює в трифазному режимі, тобто вирівнює занадто високу або занадто низьку вхідну напругу і подає вихідну напругу після стабілізації.
  • Він покращує параметри напруги, що подається, зокрема, від місцевої електромережі або генератора.
  • Пригнічує перешкоди, що вносяться в мережу іншими пристроями.
  • Він працює з комп'ютерами, серверами, маршрутизаторами, модемами, мережевими компонентами, аудіотехнікою, наприклад, аудіопідсилювачами та мікшерами, гучномовцями, музичним обладнанням, телевізорами, стереосистемами, CD-DVD-програвачами, підсилювачами тощо.

​Что включает в себя электроэрозионная обработка?

Вибір антисептиків для деревини в сауні

​Бетононасос - как работает бетононасос?

Решили купить ковролин? Подскажем как выбрать

​Проставление апостиля на диплом в Киеве