Бітумна черепиця - «швидке» і стійке покрівельне покриття

Використання бітумних матеріалів для покрівлі дає можливість зробити герметичну і міцну покрівлю, стійку до несприятливих погодних умов. Додатковою перевагою бітумів є їх невелика вага (а значить і менші витрати на несучу конструкцію під покрівлю) і простота виконання. Актуальна пропозиція blagosvit.com.ua/katepal включає повний асортимент бітумних покриттів різних кольорів і форм, що дозволяє створити покрівлю в будь-якому стилі. Що варто знати про бітумних листах і на що звернути увагу при покупці бітумної черепиці?

Бітумна черепиця - «швидке» і стійке покрівельне покриття

Бітумні листи виготовляють з целюлози або органічних волокон, просочених бітумом. Спресовані під тиском при високій температурі, а потім заклеєні смолою, вони стають невбираючими і стійкими до несприятливих погодних умов. Покрівля, покрита бітумними плитами, не окислюється з часом і не обсипається. Поверхня залишається стійкою до цвілі, грибка та гниття. Сама кришка еластична і добре поглинає шум.

Де можна використовувати бітумні листи?

Працювати з бітумними листами легко і швидко. Вони підходять для самостійної збірки, але на простих і нехитрих об’єктах. Їх можна використовувати для покриття будь-якої площини даху правильної, прямолінійної форми або кривих радіусом не більше 5-9 м. Однак вони не підходять для дахів зі складною формою і численними вигинами, що пов’язано з великим розміром. панелей (1 х 2 м і товщиною бл. мм). Більшість плит (наприклад, бітумний профнастил) можна встановлювати на дахах з ухилом 7-90°. Для панелей, призначених для імітації черепиці, потрібна покрівля з ухилом 20 °.

Бітумна черепиця також є відмінним рішенням для безпосереднього монтажу на стару, пошкоджену покрівлю (толь, листовий метал), демонтаж якої часто є досить дорогим, а тому невигідним. 1 м2 дошки важить приблизно 3 кг - тому вона настільки легка, що її можна закріпити на дерев'яних риштуваннях, поставлених на стару покрівлю.

Як визначитися з ємністю повербанка

Строительство каркасных домов под ключ в Украине

Ковер - неотъемлемый элемент напольного покрытия