Брусові та каркасні будинки: чи можна будувати взимку?

Брусові та каркасні будинки: чи можна будувати взимку? Популярні міфи, що стосуються будівництва дерев'яних будинків у холодну пору року.

Про современный интерьер дач вы сможете почитать на сайте https://pro-dachnikov.com/, а так же позаимствовать интересные идеи для своей дачи.

Вважають, що зима – не найкращий час для будівництва заміських будинків. Різного роду стереотипи складалися протягом тривалого часу, тому їх досить складно викорінити, але ми спробуємо. Отже, будувати будинки можна будь-якої пори року, але з коригуванням на конкретні обставини. Вибирайте проект і не відкладайте його реалізацію у довгий ящик!

Так, давайте попрацюємо з найвідомішими міфами, що стосуються будівництва дерев'яних будинків у холодну пору року.

Зима – не час для будівництва дерев'яних будинків

Очевидно, що так звані «мокрі» будівельні процеси не дуже доречні взимку. Із цим неможливо посперечатися. Однак не можемо не відзначити, що будівництво каркасних будинків та будинків з бруса не супроводжуються подібними процесами (навіть зведення фундаменту можливе за низьких температур (до -15°) без втрати експлуатаційно-технічних характеристик).

Кожен проект будинку є великим конструктором, який збирається на будівельному майданчику. Із завданням складання професійна бригада однаково добре справляється як улітку, так і взимку.

Дерево, що використовується у зимовому будівництві, деформується

Деякі стверджують, що деревина, що використовується при зимовому будівництві, неодмінно потріскується через температурні перепади. Це правда, але лише частково. Справа ось у чому: потріскається деревина лише в тому випадку, якщо використана деревина природної вологості.

Клеєний же брус навряд чи схильний до деформацій через температурні перепади. Збереження геометрії пов'язана, зокрема, про те, що деревина, з якої брус виготовляється, проходить сушіння в спеціальних камерах. Матеріал, вологість якого становить 12-14%, не схильний до істотної усадки і, як наслідок, розтріскування.

Зимове будівництво дуже дороге

Багато послідовників цієї теорії заявляють, що взимку працювати складніше, а це впливає на вартість. Що ж, це негаразд. Зима - низький сезон для будівельної індустрії (багато в чому через ось цих самих міфів і необґрунтованих стереотипів), тому щоб уникнути простою багато компаній пропонують знижки (іноді дуже істотні) на свої послуги.

Завдяки цим дисконтам вартість стає дуже привабливою. Ми не закликаємо вас з метою економії будується взимку, але якщо через різні обставини зимове будівництво неминуче, не ставтеся до нього упереджено!

Зимове будівництво займає більше часу

Частково це правда. Зимовий світловий день коротший за літній, очевидно, це позначається на тому обсязі робіт, який здатні провести будівельники (але можете бути абсолютно впевненими в тому, що на якості робіт це ніяк не позначиться). Навіть якщо термін здачі об'єкта і збільшується, то не є суттєвим. Зате з приходом перших теплих днів ви вже зможете в'їхати до нового будинку.

Потолок из Гипсокартона Своими Руками Видео

Будівництво дачного будинку. З чого почати?

От чего зависят цены на покраску автомобиля?

​Бетононасос - как работает бетононасос?

Строительство каркасных домов под ключ в Украине