Для чого потрібен волоконно-оптичний кабель?

Волоконно-оптичний кабель активно використовується для прокладки ліній зв'язку та вважається найбільш сучасним і ефективним провідником інформації на сьогоднішній день. Весь час зростаючі запити людства в сфері комунікацій підштовхують розробників винаходити нові і нові способи передачі інформації на максимально можливих швидкостях. І все нові рішення в області інтернету і телефонії не обходяться без використання оптичного кабелю.

Здесь вы сможете купить ОПТОВОЛОКОННЫЙ ОПТИЧЕСКИЙ КАБЕЛЬ vago.ua большой выбор и низкая цена.

Волоконно-оптичний кабель являє собою конструкцію, основою якої є найтонші волокна з чистого кварцового скла, одягнені в спеціальні ізолюючі матеріали і зовнішню оболонку. На ринку телекомунікаційного обладнання і кабельно-провідникової продукції оптичні кабелі зв'язку представлені найширшої лінійкою моделей з різними технічними параметрами, структурою і функціоналом. Але всі ці моделі об'єднує принцип передачі сигналу: по суті, оптичне волокно є світловий трубкою, в якій світлова хвиля поширюється згідно із законами оптики.

Для чого потрібен оптичний кабель і чому не можна обійтися наявними мідножильних провідниками? Справа в тому, що за останнє десятиліття багаторазово зріс суперечка на високошвидкісний інтернет і якісний мобільний зв'язок. Найчастіше мідні кабелі зв'язку просто не в змозі відповідати весь час зростаючим апетитам абонентів. Можливості ж волоконно-оптичного кабелю безмежні. Малогабаритні оптичні кабелі здатні замінити громіздкі мідні аналоги при цьому значно покращуючи якість і швидкість передачі даних.

Оптоволоконні технології застосовні як в промисловості, так і в побуті. Крім можливості передачі інформації на високих швидкостях при використанні сучасних оптичних рішень, волоконно-оптичний кабель є діелектриком, що робить його найбільш безпечним для застосування на різних об'єктах промисловості.

Оптичні кабелі здатні передавати інформацію на довгі відстані, при цьому зберігаючи максимально можливу якість передачі даних. Широка лінійка модифікацій оптичного кабелю дозволяє підбирати моделі ідеально підходять для побудови конкретної кабельної траси при збереженні параметрів передачі.

Оптичний кабель необхідний в тих випадках, коли високий рівень електромагнітних завад, тому що оптоволокно зовсім невідчутно до зовнішніх електромагнітних впливів.

Також варто відзначити, що сам матеріал провідника, скло, хімічно стійко до процесів корозії, що збільшує термін служби виробу.

Оптичні технології - це принципово новий підхід до передачі інформації. Відповідно, поки що побудова оптичних ліній зв'язку обходиться дорожче робіт з мідножильних аналогами. Ціна на оптичний кабель все ж перевищує номінальну вартість мідних кабелів зв'язку. І на сьогоднішній день застосування оптоволокна виправдано, скоріше, на великих відстанях.

Монтаж Натяжного Потолка Своими Руками

Для чого потрібен кабель-канал? ...

Для чего нужен трекер солнечных панелей?

От чего зависят цены на покраску автомобиля?