Мій дім моя фортеця!

Взагалі, якщо заглиблюватися в історію, спочатку як масивні фортеці, так і палаци ставили в оборонних цілях. Більш дрібні споруди, скажімо, приватні будинки або квартири - це теж своєрідні оборонні системи: вони захищають нас як від холоду або спеки, так і від усього живого навколишнього світу. Тільки вдома ми можемо по-справжньому відпочити; розслабитися і відчути себе господарем. Будинок - це, дійсно, фортеця!

На сайте Компаньон вы можете узнать как выбрать агенство по недвижимости.

Але з давніх часів повелося прикрашати фортеці: розвіювати прапори, стелити оксамитові доріжки, ставити чавунні статуетки, канделябри та інше. Згодом мода змінювалася, асортимент пропонованих аксесуарів збільшувався, а багато з минулого забувалося.

Колись давно вважалося солідно мати великий замок, в якому все вважалося загадковим. Багато що описувалося в легендах, і навіть на основі існуючого в ті часи була створена історія про графа Дракулу. Все це до того, що в минулому в народі любили скверность і темряву - вважали це приводом для пригод. У наші дні це в основному залишилося незмінно, але одне модифікувався точно - з часів королів власники палаців прагнули, щоб їх «фортеці» виглядали більшими, а для того робили їх світлими: велика кількість свічок і канделябрів.

Яскраве світло, дійсно, допомагає візуально збільшити будь-яке приміщення: від вузького коридору до великого залу.

Головний секрет полягає в тому, що сітківка ока здатна сприймати сім кольорів світлових потоків (досить згадати, з чого побудована веселка). На жаль, через подібної структури людина просто не може сприймати деякі предмети так, як вони виглядають насправді. Ось, наприклад, якщо в експерименті використовувати дві однакові лінії, але тільки одну з них встановити горизонтально, а іншу вертикально, результати будуть наступними: ви, що не обізнані про габаритах пропонованих вам ліній, вважаєте, що вертикальна смуга довше. Аналогічно людина сприймає і навколишній світ, в тому числі і світло. Потоки інформації, проникаючи в сітківку ока, падають під різним кутом, тому, якщо заходити до предмету з різних сторін, то можна побачити те, що не було видно раніше.

Так як же діє світло? Насправді, все досить просто, Ватсон: щоб краще розгледіти предмет, потрібно, щоб на нього падало якомога більше світлових променів. Згадайте хоча б просте: «Посвіти сюди, мені не видно!» - і ви все самі зрозумієте. Світло робить інформацію більш глибокої, так, щоб людське око її краще сприймав. Або ось ще один предмет: ввечері шпалери виглядають по-іншому, темніше, ніж днем - а все через те, що світло від лампочки в сотні разів програє сонячного світла, що надходить через вікна.

Чим більше світла надходить в будинок, тим ширший здаються його кімнати. Але часом одних тільки вікон, нехай навіть найбільших, недостатньо. Потрібно те, що добре відбиває світло. Наприклад, дзеркала! Промені, відбиваючись, будуть переходити від одного дзеркала до іншого, якщо ті правильно встановити. Але це занадто старий спосіб, який був актуальним лише в часи фараонів, коли в закриті гробниці були тільки по одному шляху світла - маленької щілини. З приходом нових наук з'ясувалося, що також хорошими відбивачами вважаються будь-які матеріали, в яких є відтінки білого, звичайно, вони не дзеркала, але користь від них є.

Ви розумієте, чому багато сімей в традиціях водять клеїти світлі шпалери в кімнати, мало освітлені? Безумовно, вони ідеально перехоплюють світло і поширюють його по всьому приміщенню. Тепер головне, щоб на шляху не було громіздких перешкод - скажімо, шафи посеред кімнати або стелажі книг. В інтер'єрі багатьох квартир не ставлять нічого значного в середині, якщо, звичайно, кімната не велика. Тут уже все залежить від господаря.

Візуально збільшити кімнату також допомагають не тільки світлі стіни, але і стелі: скажімо, якщо в коридор вибрати темні шпалери (з метою, щоб менше Мара), то темний стелю тільки погіршить ситуацію - він буде вже, як перевірено за численними дослідам «тиснути» на господарів. Краще буде побілити стелю або наклеїти стельову плитку. Таким чином, ви убезпечите себе і своїх близьких від похмурої атмосфери у себе вдома.

Великий плюс додають високі стелі: вже три метри і кімната буде здаватися в півтора рази більша за ту, у якій довжина і ширина відповідають, а висота на півметра менше.

Але це тільки основні принципи, яких насправді існують безмежне безліч.

Що підійде вашому будинку? Про це слід проконсультуватися з фахівцем, який будь-якими шляхами буде підлаштовуватися під особливості вашого житлового приміщення.

Всі прагнуть зробити свій будинок красивим і затишним, в першу чергу тому, що самі збираються в ньому жити.

Меблі для вітальні

Пеллетные котлы

​Что такое саморезы?

​Зачем нужен pH-метр?

Как стать моряком?