Основними етапами монтажу металоконструкцій

Технологічний аналіз передбачуваного місця будівництва. Перш ніж замовляти металоконструкцію необхідно ознайомитися з грунтом і її усадкою, умовами навколишнього середовища і негативні факторами, здатними вплинути на металоконструкцію. Також потрібно враховувати наявність окремих вимог до матеріалу, наприклад, опір кислотам або високих температур.

Покупая металлоконструкции на сайте https://пульсар-констракшн.укр вы получите гарантию качества и надежности.

Проектування металоконструкцій. На стадії проектування складається технічне завдання (ТЗ) на виготовлення металоконструкції. Після узгодження ТЗ із замовником готується проектна документація - плани і креслення металоконструкції і деталей. Також складається проект виробництва монтажу металоконструкції, який містить, відомості обсягів монтажних робіт; технологічні схеми монтажу будівлі і його конструкцій, креслення тимчасових опор, монтажних пристосувань, оснастки і ін. Проект виробництва монтажних робіт узгоджується з Замовником.

Виготовлення металоконструкцій.На початку виготовляються необхідні деталі, (деталі для металоконструкції повинні пройти обов'язковий контроль якості.) Потім з деталей збирають різні елементи металоконструкцій. Обов'язково проводиться перевірка на міцність і контрольна збірка. Потім кожен елемент металевих конструкцій зачищається, грунтується і забарвлюється при необхідності. Кожен складальний елемент маркується і складується.

Виконує монтаж металоконструкцій.Даний етап складається з підготовчих і основних процесів. У підготовчі процеси входить транспортування, складування і укрупнена збірка. До основних процесів монтажу металоконструкції відносяться підготовка до підйому і підйом конструкцій, установка на місце, вивірка і тимчасове закріплення, замонолічування стиків і швів, остаточне закріплення конструкцій та ін.

Зазвичай, монтаж металоконструкцій виконується в два етапи:

монтаж підземних конструкцій (фундамент, опори, колодязі та ін.)

монтаж надземних конструкцій (несучі каркаси будівель, покриття, перегородки і т.д.)

В процесі монтажу металоконструкцій застосовуються різні способи з'єднань елементів конструкції. Елементи кріпляться за допомогою болтів, зварювання і заклепок.

Монтаж металоконструкцій - відповідальний процес. Від якості матеріалів і дотримання будівельних норм, залежить надійність майбутньої споруди.

Газові грилі: чому вони заслуговують уваги?

Использование поликарбоната в Алматы

Выравнивание Потолка Штукатуркой

Побелка Потолка Водоэмульсионной Краской