Правила вибору будівельної бригади

Є крилата фраза, що ремонт - це стихійне лихо. Особливо якщо він не косметичний, а серйозний.

Гарна бригада - 80% успіху!

Бригаду з чесних, сумлінних працівників знайти не просто. Їх не багато. Вони не товчуться на будівельних ринках, не дають море рекламних оголошень на форумах, дошках оголошень, які не розклеюють оголошення на стовпах. Вони працюють! І розумні роботодавці шикуються до них в чергу на кілька місяців вперед. Знайти їх можна в основному за рекомендацією, опитуючи родичів, друзів, колег та інших знайомих. Замовити послугі професійної будівельної бригади Ви можете за посиланням https://rs-bud.com/nashi-budivelni-bryhady/ ціни на послуги Вас приємно здивують.

Для початку важливо визначитися якої якості ремонт вам потрібний і для яких цілей.

- косметичних ремонт, який не потребує особливої кваліфікації;

- візуальний ремонт для продажу або здачі в оренду квартири;

- капітальний якісний і довговічний ремонт для комфортного життя;

- ексклюзивний індивідуальний ремонт з високою якістю дизайну, робіт, матеріалів і обладнанням.

Відштовхуючись від цього потрібно шукати відповідну бригаду з відповідною кваліфікацією, досвідом і цінами!

Запити сучасних наймачів природно високі. Технологічні рішення цих запитів мають велику кількість варіантів. Тому кінцевий результат, який бажає побачити клієнт, залежить від найнятих виконавців. І якщо вони професіонали своєї справи то клієнт отримає бажаний результат. Іншими словами успіх в будівельних роботах визначає вибір будівельної бригади.

Наймати бригаду будівельників просто по навмання обраному рекламному оголошенню не солідно. Адже потрібно найняти тямущих виконавців, а не кого попало.

Тому більшість наймачів просто звертаються до послуг відомих фірм. Фірма як правило змушує прийняти умови співпраці, які зручні для неї. Вам же для правильного вибору будівельної бригади краще скористатися наступними правилами:

1. Як правило, перш ніж укладати угоду Вам продемонструють безліч ефектних фотографій із зображенням виконаних ними оздоблювальних і ремонтних робіт. Тільки Ви після перегляду цих фотографій, попросіть зробити в живу огляд закінчених і розпочатих ними об'єктів. Ви повинні якомога більше розглянути варіантів робот даної будівельної бригади. Необхідно побувати на кількох об'єктах для того, щоб побачити процес на різних стадіях робіт.

Ви повинні переконатися, що організація умов праці бригади будівельників знаходиться на відповідному рівні. Зверніть увагу на чистоту роботи, це одна з основних складових у загальному підході до виконання поставлених завдань.

2. Перебуваючи на об'єкті зверніть увагу якої фірми інструмент використовує бригада. Якщо користуються інструментом таких марок як: MAKITA, DEWALT, FESTO або METABO - це свідчить про високий рівень працівників. Дилетантам такий інструмент не довірять. Якщо ж використовується інструмент HILTI - це говорить, що в бригаді працюють фахівці найвищого рівня.

І як підсумок даного пункту необхідно, щоб кваліфікацію працівників окремо або всієї бригади могли підтвердити задоволені клієнти. Іншими словами вони повинні представити Вам рекомендації реальних замовників. А у Вас, як у потенційного замовника - можливість їх перевірити.

3. Обов'язково поспілкуйтеся з власником об'єкта, який оглядали. Він розповість Вам як краще вести справу з цією бригадою.

4. Будівельна бригада повинна відповідати за якість виконуваних робіт. Заздалегідь домовитися про терміни виконання і нюанси робіт. Якщо бригада береться за виконання будь-яких робіт в найкоротші терміни, то ці будівельники не для Вас. І якщо будівельна бригада побажає передоплату, то відразу відмовтеся від їх послуг. Гроші на початковому етапі потрібно виділяти тільки на будівельні матеріали.

5. На заключному етапі перед підписанням всіх необхідних для будівництва паперів будівельна бригада надають кошторис, а також має повний пакет документів. Для більшої надійності бажано з кожним фахівцем скласти окремий договір.

6.Поспешішь - людей насмішиш! Не варто сподіватися, що якість виконуваних робіт може хвилювати ще кого-небудь крім вас. Не лінуйтеся вникати в інструкції і технології, не соромтеся наполягати на їх точному дотриманні. Особливо це актуально для термінів, встановлених для висихання або затвердіння матеріалів.

Якщо за зовнішніми ознаками бетон на кшталт затвердів і бригада поспішає перейти до наступного етапу (до фарбування, наприклад) - не варто йти у них на поводу. Якраз в більшості випадків невеликі відхилення від технології в подальшому ведуть до великих і важко устранімим неприємностей.

Як правило, «неохайність» в проектно-кошторисної документації означає не непрофесіоналізм підрядників, а їх злий умисел з метою наживи. Повсюдної є практика збільшення розміру кошторису в процесі будівництва, чого ні в якому разі не можна допускати. Наприклад, в Європі нормою вважається перевищення підрядником кошторису з об'єктивних причин не більш ніж на 5%

Шафи на замовлення: головні переваги

Онлайн казино на гривны в Украине

Правильное напыление пенополиуретана

​Сэндвич-панели для кровли