Профілактика клімактеричних розладів

Можна багато самим для себе зробити, просто трохи скорегувавши свій спосіб життя, в зв'язку з наступними фізіологічними змінами:

Вы можете купить Ливиал на сайте по выгодной цене.

Дотримуйтеся здорової дієти. Правильне харчування вносить великий вклад в загальний стан здоров'я людини. Під час менопаузи дієта повинна містити різноманітні фрукти, овочі, зернові. Виключіть зі свого раціону жирну, гостру, солону їжу. Зменшіть споживання м'яса, ковбас, копченостей. Приймайте препарати з кальцієм, вітамін Д, препарати з Омега 3 поліненасиченими жирними кислотами кожен день (дозування вам допоможе підібрати лікар). Помірно вживайте алкоголь і кофеїн. Не паліть.

Для жінок в період менопаузи важливо пити багато води : фахівці рекомендують вживати близько 1,5-2 літрів в день. Вода заповнює втрати рідини від надмірної пітливості під час припливів і сприяє зменшенню їх частоти.

Займайтеся фізичними вправами (принаймні півгодини в день), намагайтеся вести активний спосіб життя, це допоможе знизити припливи крові і є профілактикою остеопорозу. Більше гуляйте, ходіть пішки, користуйтеся сходами, навіть якщо є ліфт.

Не носіть одяг із синтетичних тканин . Синтетичні тканини порушують тепловіддачу і погіршують вентиляцію, що сприяє перегріву і збільшення частоти припливів. Крім цього одяг з синтетики гірше поглинає вологу і прискорює появу неприємного запаху поту. Краще віддавати перевагу одягу з бавовни, льону або віскози. Ці рекомендації стосуються і постільної білизни.

Чи не перенапружуйтеся . Напруга, стрес, втому провокують появу припливів, тому жінці в період менопаузи не варто брати на себе занадто багато обов'язків. Чи не намагайтеся встигнути все і відразу, чергуйте роботу з відпочинком, приділяйте увагу своєму здоров'ю. Велике значення має якісний нічний сон, він істотно знижує рівень стресу і сприяє зменшенню частоти припливів. Навчіться правильно розслаблятися, для цього можна почати займатися йогою і медитацією.

Дотримання цих простих правил дозволить вам спокійно піднятися на чергову сходинку, чергову висоту вашого життя і тоді нова життєва пора почнеться без неприємних відчуттів і яких би то не було проблем!

Преимущества тканевых роллетов

​Обмін валюти в обмінному пункті онлайн

Онлайн казино на гривны в Украине