Ремонт квартири по простому

Простий ремонт в квартирі - це сукупність певних робіт, які не зачіпають несучі конструкції, за винятком перегородок. Метою такого ремонту є покращення загального вигляду приміщення без істотної зміни дизайну. Простий ремонт квартири є одним з найбільш поширеним видів ремонту, який характеризується невисокою вартістю робіт і самих матеріалів.

Вам предлагаются Лушие на рынке электротехники в области электромеханических устройств и компонентов автоматизации. Заходите на сайт и делайте заказ.

Основні роботи при простому ремонті квартири:

Заміна міжкімнатних дверей .

Вирівнювання стін шпаклівкою в необхідних місцях.

Фарбування стін або ж обклеювання стін шпалерами .

Часткова зміна електропроводки.

Часткова заміна труб холодного та гарячого водопостачання.

Заміна підлогового покриття.

Простий ремонт в квартирі необхідно починати з заміни старих труб, батарей, унітазу або раковини. Потрібно відзначити, що при заміні батарей центрального опалення необхідні роботи потрібно здійснювати в теплу пору року, коли не потрібно відключати весь стояк в під'їзді. Але не варто розтягувати процес заміни раковини і унітазу, так як це може заподіяти деякі незручності жителям будинку. Роботи по зміні сантехніки не повинні займати більше 3-4 годин, якщо ви не впевнені в тому, що впораєтеся самі, краще довірити це фахівцеві.

Оновлення стельового покриття може обмежитися його фарбуванням або ж побілкою. Хоч це і не буде виглядати так естетично в порівнянні з натяжною стелею, але зате ви значно виграєте в ціні. До стадії поклейки шпалер потрібно переходити, коли закінчені всі дії по очищенню стіни і зроблені всі роботи по частковому вирівнюванню.

Після цього настає етап заміни підлогового покриття. На початку робіт потрібно демонтувати старе покриття, вирівняти підлогу і вже після цього приступати до укладання нового. Найпоширенішим і недорогим видом підлогового покриття, є лінолеум, який легко підганяється під розміри квартири, не боїться води і легкий в обслуговуванні. В якості підлогового покриття можна застосувати ламінат або ковролін, які також є відносно недорогими.

При проведенні простого ремонту квартири, велика частина роботи завжди виконується самим господарем. Меблі постійно доводиться перетягувати з однієї кімнати в іншу, виконувати різноманітні роботи. Якщо ж в силу якихось причин це стає вам не по зубах, не економте, краще довіртеся професіоналам.

Ремонт квартиры "под ключ"

Покраска Стен и Потолков

​Ремонт квартир в Киеве от W2Studio

Стоматологический осмотр

Ремонт квартир в Киеве от NewStroy