​Силовий мідний кабель ВВГ 2x1,5 (1 п.м)

У будівництві та ремонті, в електромонтажних роботах, для перерозподілу та живлення стаціонарних електроустановок із змінною напругою 1 кВ, широке застосування має мідний силовий кабель марки ВВГ, придбати його можна за посиланням https://amperok.com.ua/ru/kabel-provid/cat_kabel_vvg/ прямо зараз.

Особливості кабелю ВВГ 2 1 5

Силові кабелі цих діаметрів мають великий попит при монтажі електропроводки в спеціальних блоках, при будівництві мостів і естакад, а також у дорожньому будівництві.

Силовий кабель ВВГ 2 1 5 використовується в різних будівлях з підвищеними вимогами до пожежної та вогнезахисної безпеки.

Кабель цієї марки застосовується під час прокладання освітлювальних систем у місцях та на об'єктах з високим ризиком вибуху та займання.

Мідний силовий кабель ВВГ 2 1 5 є актуальним для монтажу надійних електричних мереж у шахтах, каналах, приміщеннях промислового та технічного типу з нормальним та високим рівнем вологості, навіть у таких будівлях, де є ризик затоплення.

Універсальний кабель ВВГ 2 1,5, ціна дроту доступна покупцям у будівельному магазині, використовується при монтажі електричних мереж, прокладці на відкритому повітрі.

Особливості конструкції кабелю ВВГ 2

Кабель марки ВВГ 215 містить дві струмопровідні мідні жили, надійну ПВХ ізоляцію і міцну оболонку з ПВХ. Робоча температура під час використання кабелю живлення ВВГ 2 1 5 не повинна перевищувати +500 °C (+400 °F) і не повинна перевищувати -500 °C (-400 °F). При використанні дроту Ввг 2 1 5 осердя давали нагрітися до 700 °C. При експлуатації в нормальних умовах термін служби кабелю становить 30 років. Ряд переваг, ефективність і доступність кабелю ВВГ 2 1 5 робить його дуже популярним при проведенні електромонтажних робіт як всередині, так і зовні приміщень.

Області застосування.

Кабелі ВВГ призначені для використання у сухих та вологих промислових установках на висоті до 4300 м над рівнем моря. Всередині приміщень кабелі ВВГ рекомендується прокладати в блоках або спеціальних стійках кабельних; кабелі ВВГ можна використовувати для прокладання зовнішніх ділянок електромережі. Не рекомендується прокладати кабелі землі чи траншеях.

Будівництво.

Струмопровідна жила - мідна, однодротяна або багатодротяна, круглої або секторної форми.

Ізоляція

Скручений провід - скручені ізоляційні жили для 2-, 3-, 4- та 5-провідникових кабелів; 2-провідникові кабелі мають жили однакового перерізу, а 3-, 4- та 5-провідникові кабелі мають одну жилу рівного або меншого перерізу (заземлена або нейтральна жила).

​Утепление балкона шаг за шагом

Силовой медный кабель

​Рыболовные лодки - больше рыбалки

​Сэндвич-панели для кровли