Техніки створення пергаментного декору в приміщеннях

Перед тим, як почати пергаментний обробку, переконайтеся, що стіни належним чином підготовлені. Отже, для декорування Вам знадобиться:

Атласні латексні фарби (білі);

Атласні латексні фарби (двох різних відтінків, але однією і тією ж кремовою або світло-коричневої тональності);

безбарвна глазур;

Необхідні інструменти:

2 синтетичні кисті

«3/8» пухнастий валик

Ручка для валика

марля;

Фарбувальна стрічка «2».

Хотите поиграть в онлайн казино, заходите на сайт https://kinderpoint.com.ua/, тут вас ждут самые лучшие условия.

Техніка пергаментного декору

Підстава. Почніть роботу з фарбування навколо стель, вікон, дверей, плінтусів і інших деталей декору.

Техніка пергаментного декору не вимагає добре підготовленого підстави. Досить нанести і вирівняти біле матове або латексне підставу і можна починати.

Якщо Ваша стіна біла і покрита матовим або латексним підставою, цей крок можете пропустити. Якщо ж немає, використовуйте поліестрової кисть екстра-класу.

Підготувавши валик, нанесіть напівматове підставу. Закінчуючи, рівно перекресліть кожну пофарбовану відрізок від стелі до підлоги, щоб не залишилося смуг від валика.

Зачекайте 4-6 годин раніше, ніж наносити другий шар підстави. Перед тим, як нанести пергаментний обробку, зачекайте хоча б добу, поки не висохне другий шар підстави.

Тональність при створенні пергаментного декору

Приготування глазурі. Почніть з двох різних відтінків, але однією і тією ж тональності, таких, як світло-коричневий, кремовий або золотий колір.

Пояснимо, що означає одній тональності. Зайдіть в найближчий магазин будівельних матеріалів. Там Ви побачите безліч фарб з різними відтінками одного і того ж кольору. Виберете два кольори (бажано світлих) з однієї і тієї ж кольорової палітри. Ці кольори будуть чудово поєднуватися один з одним, так як вони будуть одній тональності.

Тепер потрібно приготувати суміш глазурі і фарб. У невеликій мисці змішайте одну частину фарб, одну частину безбарвної глазурі, одну частину води і добре змішайте.

Те ж саме зробіть з двома обраними Вами фарбами. Приготована маса повинна бути досить густої консистенції.

Оздоблення при пергаментному декорі

Вам знадобиться два пензлики, по одній для кожної фарби. Виберете, з якого місця Вам було б зручніше почати (зазвичай це буває верхній кут).

Займіть, по крайней мере, площа розміром 3х3, умочіть кожну пензлик в суміш фарб і глазурі і нанесіть дві хвилясті лінії на відстані 6 см один від одного.

Тепер зімніть шматочок марлі в руці. М'яко втирайте марлею суміш фарб і глазурі в поверхню, змішуючи два кольори.

Втирати необхідно круговими рухами, як ніби Ви малюєте вісімку, для того, щоб кольори змішалися належним чином.

Не турбуйтеся, якщо бачите, що є світлі і темні місця (не забудьте, що для пергаменту характерні, як світлі, так і темні відтінки). Якщо Ви помітили занадто багато світлих плям, які не виглядають природно, просто нанесіть трохи суміші фарб і глазурі на марлю і нею м'яко просочіть світлі місця. Обов'язково вирівняйте залишилися смуги або сліди від марлі. Завершіть всю стіну, поки суміш фарб і глазурі не встигла застигнути.

​Качественный ремонт окон в Москве и МО

Проектирования частного дома в Херсоне

Ковер - неотъемлемый элемент напольного покрытия