Вирівнювання стін

Кожен з нас знає, як багато клопоту під час ремонту доставляють нерівні стіни. Вони можуть бути споруджені з каменю, залізобетонних плит або цегли, але, як правило, перед остаточною обробкою потрібно їх вирівнювання.

С шикарными формами зрелые бабы в отличном качестве на фото.

Сьогодні для того, щоб виправити нерівності застосовують кілька способів:

  • Оштукатурювання стін
  • Використання стінових панелей
  • Гіпсокартон
  • Оштукатурювання стін є найбільш складною і трудомісткою роботою. Однак цей процес необхідний, якщо в подальшому ви вирішили фарбувати або обклеювати стіни шпалерами.

    Найперше, що необхідно зробити, це очистити поверхню стіни від бруду і пилу. Потім вибирають і готують потрібний розчин, який будуть використовувати при оштукатурюванні. Вся робота ділиться на кілька етапів.

    1. Набризк.

    За допомогою спеціальної лопатки підготовлений розчин накидається, набризкувати на очищену стіну. Таким чином, розчин розподіляється по всій поверхні, поки всі нерівності не будуть заповнені. Товщина шару не повинна перевищувати 5 мм. для стін з каменю і бетону, для стін з цегли - не більше 9мм.

    2. Нанесення шару грунтовки.

    Цей етап потрібен для вирівнювання різних нерівностей на поверхні стіни. Для цієї мети беруть розчин більш густої, ніж для набризку. Від характеру нерівностей залежить кількість шарів грунтовки, яке потрібно нанести, щоб остаточно вирівняти стіну. Головне, розчин необхідно відразу ж розрівняти, щоб поверхня стіни стала гладкою і чистою.

    3. Останній етап - нанесення накривочного шару. Накривку також накидають, як і набризк, але роблять її на невисохлий ще грунт. Кожен шар при цьому ретельно розрівнюють. В результаті має вийти дуже тонкий шар, який створює рівну поверхню. В кінці цієї трудомісткої роботи перед фарбуванням або обклеюванням шпалер, стіни змочують водою і затирають.

    При використанні стінових панелей вирівнювання стін не потрібно. На сьогоднішній день виробники декоративних панелей пропонують свою продукцію з різних матеріалів - натурального дерева, пробки, ПВХ, ДВП, ДСП. А також декількох видів: рейкові, листові і плиткові панелі найрізноманітніших забарвлень і фактур.

    Кріпляться панелі на спеціальній обрешітці. Великий плюс таких панелей в тому, що ніякої попередньої підготовки поверхні стіни не потрібно.

    Останнім часом став дуже популярним гіпсокартон. Він вважається абсолютно не токсичним і нешкідливим. У роботі дуже зручний, оскільки з нього можна створювати дуже складні і різноманітні форми, а крім цього, його можна фарбувати.

    Прикріпити гіпсокартон до стіни не складе труднощів, а будь-які нерівності і дефекти при цьому будуть ретельно приховані. Цей сучасний матеріал дозволить втілити в життя будь-які фантазії і створити своїми руками ексклюзивний, не схожий на інші, інтер'єр.

    Фасадные панели

    Покраска Потолка

    Типы газонокосилок