Як змінити дачний будинок?

Основна турбота власників дачних будиночків - як упорядкувати їх, витрачаючи якнайменше коштів. У той же час хочеться, щоб дача була красивою та зручною. Для цього прикрашають інтер'єр дачі, обставляють її меблями.

На сайте https://na-dache.pro/ вы найдете полезные идеи для переделки вашей дачи, стоб они стала более уютной.

Старих меблів - друге життя

Для дачі в основному використовують старі непотрібні меблі, міцні і добре збережені. Єдиний недолік таких меблів це те, що вони зазвичай дуже різноманітні. Виправити це нескладно. Достатньо меблі для дачі пофарбувати в однаковий колір. Береться проста біла глянсова емаль, потім у 2 різних ємностях додають потрібний колір. На поверхневому шарі відтінки робляться розтиранням губкою. При цьому різні боки губки дають різну текстуру. Також на напівзасохлу фарбу можна наклеїти бісер, шматочки тканини та ін.

Фарбуємо двері

Можна пофарбувати двері дачі. Іноді застосовують наступний спосіб. Як грунтовка двері покриваються жовтуватою фарбою. Після висихання наносять другий шар фарби – коричневий. Поки другий шар фарби повністю не висох, старим гребінцем наносяться візерунки у вигляді малюнка деревини. При вмілому промальовуванні волокон та гачків двері дачі виглядають досить красиво, під натуральне дерево. В інших випадках двері можуть оздоблюватися обрізками ковроліну. Саме полотно дверей при цьому оброблять тим же матеріалом, що і штори дачі. Ці матеріали просто приклеюють або прикріплюють гвоздиками із декоративними головками.

Зі звичайного душу робимо євродуш

Душ або кухню дачі бажано обкласти кахельною плиткою. Вирішенням проблеми може стати покупка бракованої або битої кахельної плитки. При цьому можна вибрати гарну плитку за найнижчу ціну. Звичайно, такою плиткою не викладеш стіни чи підлогу дачі, але для мозаїки вона підійде.

Для цього плитку ламають на шматки потрібного розміру і залагоджують на підлозі або стіні. Що це буде: справжня картина, однотонний або строкатий візерунок залежить тільки від вашого таланту, натхнення та терпіння. Але насамперед, слід вибрати колір плитки та колір затирання для швів. Колір плитки може залежати від доступної в магазині бракованої плитки, а колір затирання може бути як у тон всьому кольоровому рішенню мозаїки, так і контрастним. Але, враховуючи дрібні шматочки плитки, затирання піде трохи більше ніж звичайно.

Ремонт стелі - дешево і гарно

Аналогічним способом обробляють і стелю дачі. Браковані пінопластові плитки коштують дешевше, легко ріжуться та клеяться. При цьому маленькі шматочки плитки приховують нерівності стелі, добре на ньому тримаються. Для краси різні шматочки плитки фарбують різними відтінками.

Якщо ви недавно стали господарем дачі, можна познайомитися із сусідами у форумі котеджних селищ . Там ви зможете обмінятися досвідом з поліпшення інтер'єру дач і обговорити безліч інших питань, що вас цікавлять.

Можливо вам здасться, що доведеться докласти занадто багато зусиль для приведення інтер'єру дачного будиночка гідного вигляду, але краса, комфорт та заздрість сусідів по дачі дуже швидко розвіють таке враження.

Як вибрати дитячий диван

Что такое натяжной потолок?

Что такое суповая диета?

Виды Отделки Потолков

Типы газонокосилок