Особливості сатинових натяжних стель
Сатин - один з типів фактури полотен для натяжних стель, що імітує однойменну тканину. Подібно глянцевим і матовим стелям, сатиновий матеріал виготовляється з вінілу і володіє всіма експлуатаційними характеристиками, властивими іншим полотнам.
Поспішайте купити дешеві авіаквитки на нашому сайті.
Єдина його відмінність - це розкішний дизайн, стриманий і витончений. Сатинова плівка виглядає більш привабливо, ніж матова поверхня, але не надмірно помітно, як лакові стелі.
Сатинові натяжні стелі: особливості та використання в інтер'єрі
Від яскравого, привертає увагу глянцевого натяжної стелі сатинова полотно відрізняється значно меншою здатністю, що відображає. Тобто матеріал злегка відбиває світло, що надає йому ненав'язливий м'який блиск, але не має дзеркальний ефект. Якщо порівнювати фактуру сатину з матовим матеріалом, то тут потрібно відзначити відсутність зернистості. Сатинове полотно виглядає більш гладким.
Перламутрову поверхню такої плівки прикрашають плавні колірні переливи. Відтінок матеріалу злегка змінюється в залежності від джерела і інтенсивності освітлення.
Дизайнери рекомендують купити натяжні стелі з сатиновою фактурою для класичного або стриманого скандинавського інтер'єру. Взагалі дане полотно вдало доповнить будь-який консервативне або мінімалістичне дизайнерське рішення, де кричущий глянець, наприклад, зовсім не доречний.
Матеріал, виконаний в холодних тонах, гармонійно впишеться в оформлення приміщення в стилі hi-tech. Сатиновий матеріал поряд з глянцевим натяжною стелею відмінно підходить для створення багаторівневих конструкцій, в тому числі в комбінації з гіпсокартоном.
Догляд за сатиновим стелею
Гладка, хоча і не глянцева фактура сатинового полотна робить її найбільш простий в догляді серед інших видів матеріалів для натяжних стель. Його легше відмити від легких забруднень і пилу, ніж матовий вініл, але при цьому на сатині не залишаються помітні розлучення, як на лакової поверхні.
Для догляду за стельовим полотном можна використовувати абразивні матеріали, щітки і навіть губки для цих цілей не дуже добре підходять. Ідеальний варіант - іноді протирати матеріал сухою серветкою.
Якщо ви купили натяжні стелі з розрахунок на їх використання наступні років 30, не поскупилася на придбання спеціальної поліролі та аерозолю для догляду за полотном ПВХ. Захисні засоби забезпечать кращу схоронність кольору і фактури матеріалу.