Підлогові кабельні канали та їх застосування

Кабельні лотки можуть встановлюватися не тільки на стіни або стелю, але також і на підлогу. Вони використовуються для укладання як силових, так і інформаційних кабелів.

Купить Напольный кабельканал вы можете на сайте компании по самой выгодной цене.

Переважно вони застосовуються в приміщеннях з великою площею, де неможливо провести кабелі до потрібних точок по стінах або стелі. Це можуть бути виробничі цехи з верстатами, адміністративні приміщення або торгові зали.

Кабельний короб підлоговий може мати різну форму, адаптовану для тих чи інших умов. Він повинен бути міцним і відповідати нормам безпеки. Завдяки спеціальній обтічної форми лотка, по ньому можна переміщати металеві візки.

Система підлогових кабельних каналів застосовується там, де неможливий прихований спосіб прокладки, наприклад, при ремонті будівель.

Усередині підлогових металевих коробів можна розміщувати:

Електричні дроти;

Інформаційні кабелі (телефонія, інтернет);

Кабелі систем відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації.

Кабельний короб підлоговий виготовляють з оцинкованої сталі, здатної витримувати великі навантаження. При цьому їх можна встановлювати як під підлогою, так і нарівні зі стягуванням. Доступ до проводів можливий по всій довжині коробів без будь-яких ускладнень.

Захист від вогню за допомогою кабельного короба

У місцях евакуації людей і при прокладанні пожежної сигналізації необхідно використовувати вогнестійкий кабельний короб. Перш ніж купити такий кабель канал, вивчіть вимоги ГОСТ 30247.0-94 і характеристики вогнестійкості, що позначаються класами I і E.

Укладання кабелю під підлогою

Розміщення кабелю усередині підлоги за допомогою металевих лотків вважається одним з найнадійніших і довговічних. В цьому випадку проводи будуть добре захищені від механічних пошкоджень.

Для укладання кабелю під підлогою потрібен великий досвід. Будь-яка помилка може призвести до непередбачуваних наслідків.

Лотки укладають всередині стяжки або асфальту. Розміри коробів можуть відрізнятися по висоті і ширині. Для більшої надійності бажано використовувати вогнестійкий кабельний короб.

Стяжку заливають таким чином, щоб між її поверхнею і кабельним каналом була товщина близько 35 мм. В цьому випадку дротах не будуть страшні великі навантаження і вони будуть служити довгі роки.

При невеликій товщині стяжки канали можна встановлювати врівень з поверхнею. Зазвичай висота використовуваних для цього коробів становить від 27 до 47 мм. Верхня частина каналу для найбільшої міцності повинна мати товщину 3 мм.

Ціна металевих підлогових кабельних коробів залежить від розмірів і товщини використовуваної для їх виготовлення стали. Можливість укладання кабелів всередині статі краще розглядати на стадії проектування будівель, а не під час будівництва.

Пінополістирольна плитка для стелі

Ортопедичні дивани та їх переваги

Газові грилі: чому вони заслуговують уваги?

Подготовка Потолка под Покраску

Покраска Потолка из Гипсокартона