Сантехнічні роботи у Львові

Ремонт квартир у Львові – це масштабне і всеохоплююче поняття, яке включає:

 • демонтаж конструкцій та елементів;
 • установку стель і теплої підлоги;
 • монтаж електропроводки та заміну сантехніки.
 • створення ніш та арок;
 • монтаж/демонтаж міжкімнатних перегородок;
 • заміну вікон, дверей, плінтусів;
 • оновлення покриття стін, стелі та підлоги;
 • встановлення різноманітних трубопроводів;

Оскільки жодна квартира не обходиться без сантехніки, то рано чи пізно кожен власник житла стикається з необхідністю її заміни. Що сказати, офіси, виробничі підприємства, торгівельні центри – подібними комунікаціями оснащені різноманітні будинки та споруди. Тривала експлуатація призводить до зносу матеріалів, яким б якісними не були конструктивні елементи та сантехніка, тож через певний час власник квадратних метрів обов’язково почне шукати спеціаліста. Звісно, він знайде його в організації, якій зможе повністю довіритись. FULLHOUSE – компанія, котра займається різноплановими ремонтними роботами в комерційних та житлових приміщеннях, в тому числі і заміною сантехніки.

Так, на ринку подібні послуги надає чимала кількість організацій та приватних осіб, але коли від їх маніпуляцій залежить комфорт і безпека власника житла, цілісність його майна, немає бажання експериментувати. Гарний сантехнік змонтує всі елементи системи, забезпечивши їй довговічність.

Сантехнічні послуги: сфера робити спеціаліста

Приміщення, в залежності від призначення, потребують установки різних видів сантехніки. В залежності від цього виділяють:

 1. Обладнання загального призначення. Використовується для особистих потреб і встановлюється у житлових приміщеннях.
 2. Професійна сантехніка. Її можна побачити в аеропортах, медичних закладах, салонах краси.

Тож сантехнічні послуги рано чи пізно стають актуальними для власників і орендарів нерухомості різного типу:

 • квартир;
 • складів;
 • шкіл;
 • офісних приміщень;
 • медичних закладів;
 • готелів;
 • ресторанів і т.д.

Протікання крану та несправний водопровід створюють чималі незручності, впливаючи навіть на розпорядок робочого дня. Чому ж ламається сантехнічне обладнання? Можливо воно було зроблене з неякісних матеріалів або ж сантехнік припустився помилки під час установки. Звісно й не останню роль відіграє якість води та інтенсивність експлуатації. Крім того, воно теж має термін придатності і не повинне використовуватися не за призначенням. Загалом же, навіть найкраще обладнання зношується з часом.

Види сантехнічних послуг

Вони дуже різноманітні і виконуються абсолютно в будь-якому приміщенні, адже мова може йти про монтаж елементів системи опалення чи установку трубопроводів для постачання питної води або відведення нечистот. Часом спеціалісту доводиться не тільки чистити каналізацію й установлювати змішувачі та лічильники на воду, а і займатися зварювальними роботами. В нових будинках він створює локальний ланцюг, поєднуючи кухню, туалет та ванну, підключає обладнання до загальної системи водопостачання (ванну, унітаз і т.п) і проводить масу інших маніпуляцій.

Для приміщень, які вже введені в експлуатацію актуальним може бути підключення побутової техніки, заміна радіаторів та труб, ремонтні роботи найрізноманітнішого характеру. Кінцева вартість ремонту залежить від кількості та складності замовлених послуг. Так при заміні сантехнічного обладнання починати доводиться з демонтажу старих елементів і звірки з каналізаційним відведенням. Далі спеціаліст займається ліквідацією недоліків та встановлює необхідне обладнання. Де знайти такого професіонала? Компанія FULLHOUSE виконує будь-які ремонтні роботи в приватних будинках, квартирах та комерційних приміщеннях.

Правильная рабочая обувь

Сантехническая арматура

Тканевые ролеты в дом

Виды Отделки Потолков

Типы газонокосилок