«Італ-Техно» – надійний постачальник італійського електротехнічного обладнання

Магазин «Італ-Техно» представляє широкий асортимент електротехнічного обладнання італійського виробництва. Компанія оптом поставляє товари заводам, виробництвам та іншим підприємствам. Приватні особи також можуть замовити будь-які товари оптом чи в роздріб.

Обладнання від «Італ-Техно»

З якими брендами співпрацює «Італ-Техно»?

Серед партнерів магазину є наступні відомі виробники електротехнічного обладнання в Італії:

  • Elettrocanali. Компанія, заснована в 70-х роках, включає чотири потужні виробництва та має філіал у Франції. Продукція виробника експортується у 45 країн світу.
  • BM Group. Італійська компанія є одним із лідерів у сфері електромонтажного обладнання. Асортимент бренду включає більш як 2700 найменувань товарів. У компанії понад 1500 офіційних торгових точок по всьому світу.
  • Cabur. Компанія виготовляє електромонтажне обладнання з 1952 року. Бренд вважається лідером у сфері виробництва клемних блоків для електричних панелей.
  • Giovenzana. Виробник спеціалізується на електротехнічній продукції для систем безпеки та для ліфтів.
  • Marelli Motori. Головний напрями діяльності компанії – виробництво електромоторів та генераторів. Компанія стала одним з лідерів серед постачальників обладнання для промисловості, нафтохімічних об’єктів, сфери суднобудування.

Повний перелік італійських партнерів представлений за посиланням https://ital-tecno.com.ua/ на офіційному сайті компанії.

Зі всіма виробниками магазин співпрацює без посередників. Партнери доставляють обладнання безпосередньо на склади «Італ-Техно» в Україні.

Електротехнічне обладнання

Асортимент та основні переваги «Італ-Техно»

В каталозі інтернет-магазину представлені різні категорії товарів: електротехнічне та щитове обладнання, електродвигуни, кабелі, світлосигнальна апаратура, промислова техніка, спеціалізовані інструменти, а також зарядні станції для електромобілів, трансформатори різної потужності.

Переваги замовлення товарів в «Італ-Техно»:

  • Широкий асортимент товарів із більш як 1000 найменувань. В каталозі є підходящі товари для будь-яких видів електротехнічних робіт.
  • Висока якість товарів. Все обладнання відповідає стандартам якості ЄС.
  • Вигідні партнерські програми для оптових замовників.
  • Регулярні акції та знижки при купівлі продукції різних категорій.
  • Професійна консультація з питань вибору обладнання.

Інтернет-магазин доставляє товари по всій Україні. В Києві можлива кур’єрська доставка, в інші регіони країни замовлення доставляють транспортними компаніями. В столиці та в місті Одесі також діють пункти самовивозу.

Правила догляду за стальними та чавунними решітками для грилю

Клей для гипсокартона: свойства и преимущества использования

Бетон с завода - преимущества и недостатки производства собственного бетона

​Строительные компании - Что следует учитывать при выборе строительной компании?

Интернет-магазины - покупки современного поколения