Яку бензопилу купити для дому

Згідно з дослідженнями маркетологів велика кількість варіантів - часта причина нездатності покупця вибрати відповідний товар. Вирішення проблеми – кваліфікована консультація, але навіть у великому магазині знайти справді знаючого співробітника непросто.

В любое время вы можете купить запчасти для бензопил по выгодной цене.

Якщо ви хочете дізнатися, яку бензопилу купити для дому, тоді порада фахівця FUBAG виключить борошна вибору. У цій статті ви дізнаєтеся про класифікацію пилок, переваги та недоліки інструменту, відмінності у вартості, виборі аксесуарів (шини, ланцюги, масла і т.д.) та багато іншого, що варто було б знати перед походом в магазин або замовленням онлайн.

Перший крок до вибору – навіщо вам бензопила

Не будемо уподібнюватися до матеріалів, де левова частка інформації стосується історії походження пили, конструкції та особливостей роботи. Все лише у справі! Почнемо зі сфери застосування та класифікації. І тут же поговоримо про ціну.

Розподіл бензопил за класами досить простий:

Побутові (аматорські)

Напівпрофесійні (фермерські)

Професійні

Зустрічаються ще й ручні бензопили, але навряд чи вони викличуть муки вибору. Легкі та малопотужні (до 1 кВт) вони використовуються для роботи на висоті. Їх легко використовувати однією рукою, що оцінять домогосподарки, які перейнялися підрізанням гілок дерев на садовій ділянці.

Аматорські бензопили – найпопулярніший клас. Їх купують найчастіше через вартість та можливість виконання основних завдань на дачній ділянці. Потужність побутових моделей - 1,3-1,5 кВт . Цього цілком вистачає для заготівлі дров, але через моторесурс 200-400 мотогодин сподіватися, що інструмент служитиме довгі роки не варто. Правильне звернення та догляд продовжить час експлуатації, але все ж таки через пару років інструмент напевно потрібно буде полагодити або купити нову бензопилу.

Фермерські бензопили . Категорія користується популярністю у тих, хто хоче мати під рукою інструмент для заготівлі дров на зиму або ремонту на дачі. Інструмент легко впорається з іншими роботами по дереву, що не вимагають щоденного навантаження. Потужності від 1,6 до 2,5 кВт більш ніж достатньо для роботи з твердими породами деревини. Зазвичай моторесурс таких пилок – 600-800 мотогодин.

Професійні моделі доведеться заплатити чимало. Їхня потужність перевищує 2,5 кВт , що обов'язково для тривалої роботи з різними видами деревини. Бензопили для професіоналів легко справляються з 8-10 годинним навантаженням. Їх моторесурс досягає 2500 мотогодин .

Перед тим, як продовжити знайомитися зі статтею, спробуйте визначитися із класом та вартістю. Далі ми сфокусуємо увагу на важливих характеристиках бензопил, оснастці та важливих функціях.

Решение о покупке биде

Струйные вакуумные насосы

​Тензометрия без секретов

Стоматологический осмотр