Чим обробити стелю на кухні?

У квартирі є три екстремальні в експлуатації зони, де обробка повинна відповідати особливим вимогам - це кухня, ванна і санвузол. Це стосується не тільки підлоги, стін, на які безпосередньо виявляється механічна дія. Чим обробити стелю на кухні, щоб він довше радував господарів?

Вы можете Купить наклейку для номера на катер в Киеве с доставкой по лучшей цене.

Основна загроза

Є кілька чинників, які завдають найбільшої шкоди стелі на кухні:

висока температура;

висока вологість;

запахи;

бризки масла, жиру;

можливі протікання водопроводу у сусідів зверху (на кухні знаходиться одна з мокрих зон квартири - раковина).

Таким чином, стельове покриття повинне відповідати наступним основним вимогам:

добре і нескладно митися;

дихати;

захищати від протікання або приховувати їх;

не деформована, зберігати свій вигляд, міцно триматися;

не підтримувати горіння;

не виділяти шкідливих речовин в звичайних побутових умовах і при нагріванні.

Розглянемо популярні способи і з'ясуємо, чим краще обробити стелю на кухні в квартирі.

фарбування

Існують кілька видів покриття стелі різними складами, які можна звести до фарбування. Найбільш традиційний - побілка. Її мінуси - небезпечність при нанесенні (використовується вапно), поверхня рідко виходить ідеально рівною. Через рельєфу така стеля вбирає в себе всі запахи, а при попаданні вологи обов'язково з'явиться темна пляма. Мити його складно.

Інший варіант - власне, фарбування фарбами. Сучасні склади припускають граничну безпеку, водостійкість, а завдяки пігментів - можливість тонування складу.

Фарбування - найбільш простий і дешевий варіант обробки стелі на кухні. На жаль, вона не передбачає особливого дизайнерського розмаху, а при інтенсивній готуванні років через п'ять стелю потребуватиме ремонту.

обклеювання

Ще один спосіб обробки стелі - обклеювання. Використовуються або спеціальна стельова плитка, або шпалери. У обох матеріалів є свої особливості.

Плитка зі спіненого матеріалу добре замаскує нерівності стелі. Вона дуже просто клеїться, розрізається ножицями на необхідні деталі і забарвлюється водно-акриловими фарбами. До недоліків можна віднести загальний трохи застарілий вигляд. Також нерідко створюється відчуття, що стеля стає нижче.

Шпалери зараз дуже рідко використовують, так як вони вимагають ідеально рівній поверхні без найменшої щербинки. Їх можна використовувати в еврокухнях, де кухня об'єднана з вітальнею або їдальнею - завдяки відмінним декоративним властивостям. Однак рекомендується купувати шпалери, що миються, так як інші не витримають регулярного прибирання та усунення плям жиру.

Оформление большой кухни

Где отдохнуть в октябре

​Тензометрия без секретов

Ремонт квартир в Киеве от NewStroy

​Современные ключницы