ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖАЛЮЗІ

Жалюзі - прогресивне винахід, що є оригінальною моделлю типових віконниць.

Выбрать качественные жалюзи по самой лучшей цене вы можете на сайте компании.

У всьому світі замовники встановлюють для своїх вікон в будинку саме жалюзі, а не традиційні тюлі або фіранки. Пояснення досить нескладна - конструкції жалюзі можуть мати набагато більше переваг перед будь-яким стандартним видом декорування віконного простору.

Проникнення в простір необхідного рівня кисню - неухильне гідність жалюзі. Ніякі портьєри не зможуть пропустити кисень в приміщення, не пропускаючи при цьому яскраві промені сонячного світла. А ось практична конструкція сучасних жалюзі просто надасть достатню циркуляцію повітря, так само рівномірно висвітлюючи кімнату гармонійним світлом.

Зараз є різні види конструкцій жалюзі: горизонтальні, захисні і роликові, вертикальні. Всі варіанти жалюзі, за винятком сучасних рольставней, кріплять на невеликий карниз, як тюлі або штори, а рольставні - на спеціальні штапики. Ламелі захисних жалюзі, або по іншому - рольставні, являють собою одне єдине полотно, намотане на особливий вал. В основі структури горизонтальних і вертикальних моделей жалюзі розташовуються невеликі смужки ламелі, зроблені з таких матеріалів: дерево, ПВХ, тканину, метал і т.д. Сучасні рулонні жалюзі виконані з особливих легких смужок або єдиного фрагмента декоративного матеріалу.

Функціональність і зручність - далеко не єдині плюси жалюзі. Перелік здатна доповнити можливість створити персональний інтер'єрний дизайн за допомогою вибору відповідної фактури, потрібних кольорів і при необхідності нестандартних розмірів. Сучасні жалюзі, в точності обрані під цікаве дизайнерське рішення, будуть прекрасно доповнювати його.

Основним плюсом жалюзі, зрозуміло, видається оберігання кімнатного простору від яскравих променів сонця. Вони підходять як для офісних приміщень так, одночасно, і для віталень кімнат, в яких ніщо неповинно бути перешкодою приємного перегляду телевізора. На подібний захист здатні лише кряжисті непроникні штори і фіранки з досить міцною тканини.

СОЗДАНИЕ ЗОНЫ ОТДЫХА

Виды Отделки Потолков

ЯК ВИБРАТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Покраска Потолка Валиком

Оклейка Потолка Обоями