​Різдвяні вогні - як вибрати?

Мерехтячи тисячами кольорів, весело блимаючи і висвітлюючи найближче оточення - святкова ілюмінація - одне з найефективніших прикрас, якими ми незабаром прикрасимо свої оселі. Щоб у нашому домі з цієї нагоди панувала неповторна святкова атмосфера, їм не може не бракувати декоративного освітлення.

Що ще може бути вам корисним?

Звичай прикрашати будинки на Різдво прийшов до нас із США. Ця прекрасна традиція залишилася з нами назавжди, тому на ринку існує багато видів різдвяних вогнів. Ось короткий посібник з різдвяного освітлення, який допоможе нам вибрати найкраще рішення і чудово прикрасити ваш будинок до Різдва.

Види різдвяного освітлення

Щоб створити особливо цікаву композицію, варто використати кілька різних видів різдвяного освітлення. Поєднуючи їх між собою, не забувайте гармонійно поєднувати кольори та стиль використовуваних прикрас.

Традиційні ялинкові вогні - найпопулярніший вид різдвяного освітлення. Вони бувають різних форм, але найчастіше це просто нитки різнокольорових вогнів. Ми можемо ними прикрасити ялинку або інші елементи новорічної укладання. Таке освітлення зазвичай оснащується світлодіодними лампами, які економно використовують електроенергію. Ми можемо вибрати лампи, що живляться від мережі або від батарейок.

Цей вид різдвяного освітлення доступний не тільки у вигляді традиційних ланцюжків, але і у вигляді сітки світильників або штор, які можна повісити, наприклад, у вікно. Переплетення вогнів, сформовані таким чином, що вони нагадують бурульки, також виглядають дуже ефектно.

Новорічні світлі прикраси зі світлодіодних змій - це, у свою чергу, ефективні конструкції, які використовують світло для відтворення різних форм, наприклад, сніговиків, Діда Мороза чи оленів. Такі прикраси можна використовувати як всередині, так і зовні будівель. Зовнішні зазвичай більші і особливо добре виглядають у саду. У свою чергу, прикраси інтер’єру - це форми - сніжинки чи зірочки - які ми вішаємо, наприклад, у вікні.

На додаток до традиційних світлодіодних ламп та силуетів, представлених вище, ми також можемо вибирати з інших освітлювальних прикрас. Це можуть бути раніше згадані гумові шланги зі світлодіодами, які ми сформуємо у цікаві пасма, наприклад, прикрасивши таким чином дерева в саду або колони перед будинком. Таке різдвяне освітлення - чудова можливість зробити унікальні прикраси самостійно та весело провести час з сім’єю, прикрашаючи свій будинок.

Торшери, призначені для освітлення саду, також виглядають особливо ефектно.

Різдвяні проектори - завдяки яким ми можемо відображати барвисті різдвяні візерунки на фасаді будинку

прикраси, забиті в землю - таким чином можна підкреслити хід садової доріжки або тротуару, що веде до будинку у святковому стилі

надувні прикраси - їх можна розмістити як всередині, так і за межами кімнат (не забудьте належним чином прикріпити їх до землі)

Призначення ламп

Різдвяні прикраси, які ми виготовляємо, мають бути, перш за все, безпечними. Ось чому, перш ніж купувати конкретні лампи, давайте перевіримо їх призначення. Світильники, що використовуються для освітлення, призначеного для установки поза будівлями, є водонепроникними і можуть працювати навіть у складних погодних умовах, а самі світильники розраховані на тривалий час, наприклад, протягом ночі. В результаті вони можуть сильно нагрітися, що може становити небезпеку пожежі, якщо їх використовувати вдома.

Пам’ятайте, що перед покупкою завжди уважно перевіряйте продукт, щоб переконатися, що ви купуєте і де збираєтеся його використовувати. Дуже важливо знати, рекомендований продукт для внутрішнього чи зовнішнього застосування. Багато наших ламп можна безпечно використовувати як вдома, так і за його межами, але деякі лампи можуть бути придатними лише для внутрішнього використання через делікатний матеріал виготовлення та можливість пошкодження вологою та водою. Завжди тримайте світло від дітей та домашніх тварин. Якщо вам потрібна інформація про підвісне зовнішнє освітлення, ознайомтеся з нашими порадами, як це зробити.

​Какой удлинитель выбрать?

​Магнитные заготовки в Украине

​Кулинарная фотография