Москітні сітки: різновиди та правильний догляд за ними

6204eaa7bb3bb.png

Москітна сітка - це надійний захист від комах у теплу пору року. Завдяки тому, що москітна сітка щільно прилягає до рами, вона затримує навіть самих дрібних комах. Окрім проникнення комах у приміщення, сітка зменшує проникнення пилу у приміщення.

Види москітних сіток

Є кілька різновидів москітних сіток, а саме:

  1. Рамкова москітна сітка. Найпопулярніших вид москітних сіток. Конструкція складається з легкого ПВХ-профіля, резинки та самого сітчастого полотна. Такий вид москітної сітки повторює форму і розмір віконного отвору.
  2. Рулонна москітна сітка. Така москітна сітка нагадує конструкцію звичайних рулонних штор у закритій системі. Для отримання доступу до вулиці, потрібно всього лиж підняти сітку до верху. Дана система, без шкоди для полотна, акуратно згортається у короб,  здійснюючи рух по спеціальних направляючих. Така конструкція має можливість фіксуватися, як у нижньому так і у бічному положенню.
  3. Москітна сітка-плісе. Дещо схожа по функціональності до рулонної москітної сітки, єдина відмінність полягає у способі згортання полотна. Воно не згортається у рулон, а збирається складками.

6204eadec083b.png

Типи полотна для москітних сіток

Москітні сітки відрізняються не лише за конструкцією, але й за типом полотна. В основному є три вида:

  • Універсальна сітка. Виготовляється з міцного полімерного полотна (фіберглас), а розмір комірок у сітці  від 0,8х0,8 до 1,2х2мм. Основна задача - запобігти потраплянню в приміщення комах - в першу чергу, комарів.
  • Сітка «антипил»/«антипильця». Основна відмінність від універсальної сітки - щільність комірок у сітці (зазвичай 0,5х1мм). Завдяки більш щільної структури, сітка не пропускає дрібних комах та пилок рослин. Також вона допоможе полегшити сезонну алергію, звичайно весь пил амброзії чи полину така сітка не зупинить, але роздратування буде набагато менше.
  • Сітка «антикішка». Дане полотно складається зі скловолокна та нержавіючої сталі. Завдяки цьому, москітна сітка не тільки не пропускатиме комах, а ще й не порветься від ваги домашнього улюбленця. Зверніть увагу! Незважаючи на та що дане полотно є міцнішим за інші, вона не здатна захистити дитину від випадкового падіння з вікна, адже дана конструкція не розрахована на великі навантаження.

6204eaedbf114.png

Види кріплення для рамних москіток

  • Москітна сітка на петлях. Зазвичай дану москітну сітку використовують як дверну, адже коли виникає необхідність часто й без зайвих зусиль відкривати і закривати, це один з найкращих варіантів. 
  • Москітна сітка на “кишенях”. Дане кріплення жорстко закріплюється ззовні на віконній рамі, завдяки цьому без зусиль можна швидко знати чи поставити москітну сітку.
  • Сітка на гачках. Це рахується простою та найбільш розповсюдженою рамною москітною сіткою. Вона легка при монтажі та не пошкоджує саме вікно.

Як доглядати за москітними сітками?

Москітні сітки досить не примхливі у догляді, проте існує кілька правил, для продовження терміну служби. Перш за все потрібно мінімізувати, а краще взагалі не піддавати сітку великим навантаженням. Наслідком нехтування цього правила стане розтягнуте полотно, що втратить свої захисні якості. Навіь невеличкі дірочки на полотні дозволять комахам проникнути всередину. Також варто на зиму знімати москітну сітку та зберігати її всередині, щоб запобігти обмерзанню від низьких температур.

Рекомендуємо раз на місяць знімати сітку для того щоб промити її під душем, для очистки полотна від пилу.

Як правильно вибрати москітну сітку

Для вибору москітної сітки можна задати собі кілька питань, відповіді на які і стануть вибором для купівлі.

  1. “Де буду встановлювати москітну сітку?”
    1. у вікно
    2. на двері
  2. “Чи потрібен швидкий доступ до вулиці?”
    1. так
    2. ні

Отже, якщо Ваша відповідь склалась

  • “1”“1” Вам підійдуть рулонні москітні сітки чи москітна сітка плісе. Такі сітки є досить ергономічні, компактні та практичні у використанні, але вони не є бюджетним варіантом.
  • “1”“2” Вам підійдуть звичайні рамні москітні сітки.
  • “2” “1” чи “2” ”2” Вам підійдуть дверна москітна сітка на петлях або москітна сітка плісе. 

 

 

 

Подвесной Потолок из Гипсокартона Своими Руками

Монтаж Натяжного Потолка Своими Руками

Москітні сітки: різновиди та правильний догляд за ними

Покраска Потолков Водоэмульсионной Краской

​Проставление апостиля на диплом в Киеве