Переваги та особливості пластинчастих теплообмінників

Теплообмінником називають таке пристосування, в якому відбувається передача тепла від одного нагрівального елементу до іншого, і діляться вони на два основних види - трубчасті і пластинчасті.

Еа сайті компанії спиральный теплообменник купить ви можете за найкрацою ціною.

Розглядаючи пластинчастий теплообмінник, потрібно сказати, що це пристосування передає тепло через спеціальні гофровані пластини, що мають товщину до одного міліметра і виготовлені з нержавіючої сталі або інших сплавів. У теплообмінниках трубчастого типу процес нагріву відбувається через невелику трубку, яка знаходиться в більшій по діаметру труби з теплоносієм.

Як тут вже говорилося, пластинчасті теплообмінники передають тепло через тонкі пластини і мають явні переваги над іншими теплообмінниками.

По-перше, це компактність, так як такі теплообмінники не займають багато місця. При установці такого теплообмінника буде потрібно в десять разів менше місця, ніж при монтажі теплообмінника іншого типу. Крім цього, такий тип теплообмінника має дуже низькі показники втрати тепла і, відповідно, високий коефіцієнт теплопередачі.

Не менш важливою відмітною особливістю таких теплообмінників є те, що при їх монтажі не потрібні високі витрати по монтажним, ізоляційним і ремонтних робіт. Теплообмінник пластинчастого типу дуже легко піддається проведення ремонтних або профілактичних робіт, так як він має розбірну конструкцію. Тому щоб почистити або замінити будь-якої елемент конструкції пристосування потрібно тільки його розібрати. При необхідності збільшити віддачу такого теплообмінника, до нього можна монтажним шляхом наростити нові пластини і секції. Завдяки тому, що конструктивно пристрій не складне, його збирають і встановлюють на несучої конструкції або підлозі.

Застосування даного типу теплообмінників досить широко. Пластинчасті теплообмінники можна виявити в системі опалення і гаряче водопостачання, кондиціонування. Теплообмінники безпечні і можуть використовуватися як в виробничих приміщеннях, так і в дитячих садах, школах і житлових будинках. За індивідуальними замовленнями і спеціально розробленими проектами можна виготовити теплообмінник для приватного басейну, багатоповерхівки, центральних теплових пунктів.

Когда нужно менять амортизатор багажника?

В яких випадках потрібна оренда ножичних підйомників

Изысканная упаковка рождественских подарков

Охранная сигнализация для домашней безопасности