В яких випадках потрібна оренда ножичних підйомників

Для роботи всередині приміщення використовуються ножичні підйомники, які можуть експлуатуватися при різних температурах і в умовах як зовнішніх, так і внутрішніх. Колеса сучасних моделей оснащені шинами, які не забруднюють підлогу. Ножичний тип дозволяє значно збільшити продуктивність та темп будівельних робіт завдяки розміщенню на платформі додаткового обладнання. Послуги оренди ножичних підйомників доступні на сайті nvi.in.ua.

Класифікація ножичних підйомників

За типом двигуна пропонуються дизельні та електричні будівельні підйомники. Дизельні працюють на системі гідравлічних циліндрів, на базі дизельного двигуна. Даний тип здатний піднімати значні вантажі і найчастіше використовується для зовнішніх робіт.

Електричні ножичні підйомники більше використовуються всередині приміщення, вони спеціально під це сконструйовані і мають свої особливості: відсутність вихлопу, компактний розмір, колеса, що не забруднюють підлогу, безпека і безшумність.

Вибір підйомника в оренду визначається необхідною висотою, на якій будуть проводитись роботи. У середньому діапазон варіює від 6 до 18 м, іноді сягає 23 м. Ножичні підйомники можуть класифікуватися за вантажопідйомністю. Відносно вибору ножичного підйомника визначальним аспектом може бути габарит, який залежить від умов приміщення. Часто є потреба у спеціалізованих вузьких моделях. Ці моделі розроблені під вузькі отвори, де доводиться маніпулювати витягу. Їхня ширина може досягати 76 см, що дозволяє долати нестандартні дверні отвори.

Малогабаритні витяги, які пристосовані не тільки під вузькі отвори, але й для роботи в приміщеннях з низькою стелею, дуже маневрені. Залежно від ступеня підготовленості приміщення та робіт, що проводяться, потрібні різні види підйомника. Він може бути оснащений колесами зі спеціальними шинами, щоб не пошкодити готове підлогове покриття. І навпаки, якщо покриття зовсім не готове до того, щоб по ньому рухалася техніка на колесах, передбачені гусеничні моделі.

Для дуже високих приміщень (торгових площ, кінотеатрів, ангарів тощо) найбільш підходящими є модель «павук» - висотний телескопічний або колінчастий витяг. Пропонується найсучасніша версія, оснащена гусеницями, які також не забруднюють підлогу, що дозволяє працювати навіть на мармуровому покритті.

Умови безпеки

При використанні підйомників до них необхідно допускати лише навчений персонал, який пройшов інструктаж з техніки безпеки. Щоразу перед початком роботи необхідно перевіряти готовність техніки та налаштування. Також необхідно ретельно слідкувати за відповідністю інструкціям. Повинний бути підготовлений майданчик, потрібно стежити за рівнем заряду акумулятора. Час роботи залежить від вибраної моделі, яка має певний ресурс заряду акумулятора.

Незалежно від того, прийнятий підйомник на баланс підприємства або взятий в оренду, він повинен проходити систематичне технічне обслуговування, яке виконується лише фахівцями. Є особливості роботи дизельного витягу, які обумовлені температурними умовами. Для встановлення додатково зварювального апарату на платформі передбачається вбудований у шасі генератор. Таким чином, зварювальні роботи можна виконувати на потрібній висоті. Однак, щоб уникнути загоряння, потрібно суворо дотримуватись правил техніки безпеки. Транспортування підйомників залежить від їхньої маси та габаритів. При завантаженні та розвантаженні дотримуються всі умови техніки безпеки згідно з вимогами інструкції.

​Алюминиевые перегородки и их применение

Профілактика клімактеричних розладів

​Где можно купить фреон для оконного кондиционера

Потолок из Гипсокартона Своими Руками Видео