Вибираємо цеглу для будівництва будинку

Цегляна кладка завжди вважалася найбільш якісним методом зведення будинку. Якщо хочеться побудувати гарний, довговічний і надійний будинок, який зможе прекрасно зберігати всередині себе приємну і теплу атмосферу, то найкраще використовувати саме цегла.

На сайте g-stroy.biz.ua интернет магазин строй материалов предоставляет широий выбор продукции. Строительная продукция отвечается всем нормам качества, а значит вы можете быть уверены, что ваша покупка прослжит долго. Квалифицированные специалисты помогут вам сделать правильный выбор.

Стіни з цегли відмінно переносять будь-які дії природних чинників, будь то дощ, сніг, град, сильний вітер. Додатково до цього, цегла не руйнується від впливу грибка або цвілі. Це робить цегляні будинки куди більш надійними, ніж, наприклад, будинки з натурального бруса. На стіни з цегляної кладки завжди можна закріпити Залізотетонні плити перекриття, ціну яких можна дізнатися на сайті. Через невеликого розміру цегли, його завжди можна використовувати в якості декоративного матеріалу. Плюс до цього, цегла відмінно підходить для побудови печей і камінів, оскільки володіє прекрасними вогнетривкими якостями. У будинку, побудованому з цегли влітку завжди буде триматися прохолода, а взимку накопичуватися тепле повітря.

Так все-таки, як же вибрати якісний і надійний цегла для зведення майбутнього будинку? Сучасний ринок будівельних матеріалів просто переповнений різними видами цегли, кожен з яких наділений власними особливими властивостями. При цьому, кожен з видів цегли має свій власний склад і призначення в будівельних і оздоблювальних роботах. Якщо необхідно виготовити міцні стіни, то краще використовувати цілісний цегла, так як він володіє найвищим ступенем міцності. Іноді для таких же робіт застосовують і керамічний тип цегли. Хоч він має і трохи меншу міцність, однак за властивостями теплотривкості навіть перевершує цільний аналог.

Керамічна цегла може бути виготовлений в різних колірних тонах. Серед керамічної цегли нерідко зустрічаються такі відтінки, як: червоний, жовтий, білий, помаранчевий. Якщо цегла має чорнуватий або гірчичний відтінок, то його краще не застосовувати, тому що він буде володіти малою міцністю і може побут виготовлений з шкідливих домішок, які в свою чергу виявляться шкідливими для здоров'я.

З цегли можна будувати різні елементи будинку. Це можуть бути: міцний фундамент, несучі стіни, перегородки всередині будівлі, печі та каміни, а також оздоблювальні елементи та фасад будинку.

Якщо потрібно підібрати хороший морозостійкий цегла, тол краще зробити вибір на користь клінкерної цегли. Морозостійкість такого будівельного матеріалу може становити приблизно 500 циклів. Для порівняння, його аналог, керамічна цегла, має лише 50 циклів морозостійкості. Фасади, виготовлені із застосуванням клінкерної цегли, будуть служити набагато довше і не зажадають постійного ремонту і догляду.

Выбираем шампуни для кудрявых волос

Разработка дизайн проекта кофейни

Вибираємо умивальник для ванної кімнати

Подвесной Потолок Своими Руками Видео