Вибираємо умивальник для ванної кімнати

Раковина у ванній кімнаті є тим елементом, який ми продумуємо найбільше. Ми думаємо про різні деталях, як це буде виглядати, якої форми і кольору вона буде. Навіть умивальник може бути незвичайним і красивим, додаючи вашій ванній кімнаті оригінальність.

Вас ждет Интернет магазин сантехники где вы найдете все необходимое для вашей ванной комнаты.

Вибрати раковину зовсім не так простий, як може здатися спочатку. Перед його покупкою потрібно враховувати відразу кілька важливих аспектів. Першим і, ймовірно, найбільш важливим з них є тип раковини. На вибір у вас є раковина класична, яка вішається на стіну, а під нею тумба, що прикрити труби. Цей тип умивальників підходить для невеликих ванних кімнат, де дійсно потрібно зберегти більше простору.

Найчастіше використовують раковини, вбудовані в тумбу, так як це практично і виглядає більш приємно. Ви можете купити їх в різних розмірах і формах, а також встановити глибину самої раковини. Це залежить виключно від вас, що ви більше віддаєте перевагу - економія простору в шафі або велика глибина раковини.

Останнім часом дуже часто можна побачити раковини, встановлені на дошці. На ринку ці раковини доступні в різних виконаннях. Дуже стильно виглядають круглі, але вам можуть сподобатися і квадратні. При виборі цього типу раковини зверніть увагу також на планку, на яку ви її розмістите. Вона повинна бути обов'язково з твердих порід дерева, відмінно підходять екзотичні, які не вбирають воду. Використовувати можна, звичайно, і різні гранітні плити, які виглядають в ванних кімнатах розкішно, або камінь, який, в свою чергу, створює атмосферу з далекого минулого.

Традиційні і сучасні матеріали

Всі ми, ймовірно, звикли до раковин, виготовленим з кераміки або акрилу. Завдяки стійкості до зносу, дії дезінфікуючих засобів вони довго служать, а також недорого коштують. Але сучасний час вимагає сучасних матеріалів, в ванних кімнатах все частіше з'являються раковини зі скла, які виглядають дуже ефектно. Виробляються вони з загартованого скла, і, отже, вам не потрібно турбуватися про свою безпеку. Однак, вам доведеться доглядати за раковиною частіше і складніше. Новинкою на ринку є раковини з поліуретану. Вони характеризуються великою стійкістю до стирання і дії хімічних речовин, але також незвичайною м'якістю, яка забезпечує досконалу безпеку використання. Дуже добре підходять в ванних кімнатах для дітей. Вас зацікавлять їх матова поверхня і незвичайні кольори. Домогосподарок такі раковини порадують своєю простотою технічного обслуговування. Завдяки абсолютно гладкій поверхні, не вбирає вологу. Ці раковини прийшли до нас з Італії, і завдяки своїм багатьом перевагам в Росії вони набирають велику популярність.

Вибираємо цеглу для будівництва будинку

Комплекты смесителей для ванных комнат

​Профессиональные дорожные работы