​Найважливіші параметри плитки - як вибрати плитку для ванної?

Найважливіші параметри плитки впливають на вибір відповідної продукції для ванної кімнати. Дізнайтеся про критерії, які допоможуть вам купити плитку в лабіринті продуктів, доступних на ринку. Дізнайтеся, як вибрати плитку для ванної, щоб вона була практичною, красивою і прослужила вам довгі роки.

У ванній ремонтуємо рідко. Це один з найскладніших проектів з облаштування будинку. Уявляю найбільш важливі параметри плитки, які слід враховувати при їх виборі. Візуальний аспект при виборі плитки - ще одне важливе питання, про яке ви можете прочитати в наступній статті.

Види плитки для ванної

Отже, чим же відрізняється глазур від керамограніта і теракоти?

У процесі виробництва керамічна плитка ріжеться, глазурується і обпалюється при високих температурах.

Вони зроблені з суміші піску, глини, кольорових оксидів і збагачують і зміцнюють матеріалів. Ми поділяємо плитку в залежності від матеріалів, що використовуються для виробництва, що впливає на їх властивості та застосування: настінна і плитка для підлоги для внутрішнього або зовнішнього застосування.

Яка плитка для стіни?

Глазур або настінна плитка

Глазур - типове настінне покриття. Керамічна плитка цього типу сама тонка і ніжна. Їх обпалюють при самій низькій температурі, що робить їх менш міцними. Вони відмінно виглядають на стіні, але не підходять для підлог.

Яка плитка для підлоги?

Грес, тобто плитка для підлоги

По суті, керамограніт - це плитка для підлоги, тому що вона досить міцна, щоб витримувати вагу. Однак ніщо не заважає використовувати керамограніт на стінах. Якщо по ньому можна ходити, тим більше його можна використовувати на стіні, наприклад, для створення цікавого візуального ефекту - продовження плитки для підлоги на стіні.

Плитка обпалюється при високих температурах (близько 1200 ° C) і зазвичай товщі глазурі. Ми також можемо знайти керамограніт, який відповідає вимогам для зовнішнього використання. Таким чином, він стійкий до погодних умов, тобто до морозу, суворому сонця і перепадів температур.

Теракота, або теракота - випалена земля, плитка для підлоги

Теракота - це різновид керамічної плитки, що має натуральний склад. Він виготовлений з очищеної глини (теракота - особливий вид керамограніта), якій надають форму плитки і обпалюють. Найчастіше використовуються теракотові підлоги. Теракота зазвичай має більш високі параметри, ніж глазур, але нижче, ніж керамограніт.

Найбільш важливі параметри плитки часто визначаються типом плитки. Глазур, керамограніт і теракота - найпоширеніші види керамічної плитки для ванної кімнати. Однак є й інші види. Зустрічаються настінні плитки з фаянсу або майоліки. У категорію плитки для підлоги також входять: клінкер, котто, червоний керамограніт, керамограніт. На стінах можна використовувати будь-яку плитку для підлоги, але ніяк не навпаки. Не можна укладати на підлогу типову настінну плитку (глазур, майоліки, фаянс).

Найважливіші параметри керамічної плитки

Для керамічної плитки існує ряд стандартів і параметрів продуктивності. Це буде важливим критерієм при виборі плитки для ванної. Онлайн-продавці спрощують нам вибір плитки за допомогою фільтрів. Ми легко можемо підібрати продукцію, відповідну нашим вимогам. Звичайно, консультант в салоні для ванної повинен володіти цими знаннями і пропонувати тільки підходящу плитку для вашої нової ванної кімнати. Як дизайнер інтер'єрів, я вважаю, що найбільш важливими параметрами керамічної плитки є: неслизьке покриття, водопоглинання і стійкість до стирання.

​Какой газовый котел для дома выбрать? Мы предлагаем!

Який паркан краще поставити у приватному будинку?

​Електронні ваги для магазину - як вибрати найкращі?