Який паркан краще поставити у приватному будинку?

Англійський вислів «мій будинок моя фортеця» є цілком актуальним і для власників російської заміської нерухомості. Наявність високого паркану – це не примха господаря будинку, а нагальна потреба. Викликано її виправданими вимогами безпеки. Високий паркан захищає від посягань злодіїв. Надійно приховує життя господарів від сторонніх очей. А ще якщо паркан досить високий, він дає необхідну тінь, захищає від вітру. Гарно оформлений паркан несе ще декоративну естетичну функцію.

Компании "Sitka" предлагает забор установкой профессионалами, на сайте http://sitka.com.ua/ru/zabory-ustanovka ві можете ознакомиться с информацией и сделать заказ.

Високий паркан , що обрамляє заміське володіння, захищає не тільки від зовнішніх посягань кримінального характеру. Людина прагнути бути ближче до природи, їде з міста якраз для того, щоб сховатися від шуму, суєти, таким чином розслабитися та усамітниться. І високий паркан йому у цьому помічник. Однак не завжди високі потужні огорожі виправдані. Наприклад, якщо на вашій ділянці якраз по периметру ростуть плодові низькорослі дерева і чагарники — їм не вистачатиме світла. Так що тут буде потрібен компроміс: або переносити сад і город углиб ділянки (що на обмеженій території дуже проблематично, або робити менший паркан.

Матеріали для будівництва парканів

Матеріали для зведення парканів використовуються найрізноманітніші. Масивний класичний паркан з каменю зазвичай вибирають заможні домовласники. Варіант виправданий, якщо основна функція огорожі – захист від зовнішніх зазіхань. Зазвичай такі ділянки мають площу більшу за середню і по периметру огорожі на них ростуть високі дерева. Тінь для них не завада, вони ростуть і тягнуться до світла. Забір із застосуванням бетонних конструкцій дешевший за кам'яний, основні функції у нього ті ж.

Любителям глухих високих парканів з меншим достатком як матеріал більш підійде профнастил , він отримав в останні роки досить широке поширення, доступний за вартістю і довговічний . Існує й інший порівняно не дорогий матеріал, який можна використовувати при спорудженні високих огорож – це плоский або хвилястий шифер . Для тих, хто особливо страждає від зовнішнього шуму або навпаки, хотів би приховати від сторонніх вух звуки частих розважальних заходів, що проводяться на його ділянці, можна порекомендувати як матеріал для забору сандвіч-панелі , вони мають начинку, що складається з пластів мінеральної вати, вона успішно та ефективно справляється з поглинанням звуку.

Глухі високі огорожі підійдуть не всім, так званий « розряджений паркан » - гарний варіант для тих, хто планує висадити на межі ділянки поблизу майбутнього паркану, плодоносні рослини і чагарники, яким необхідна достатня кількість сонячного світла. У таких випадках ідеальною огорожею може стати дерев'яний штакетник або сітка-рабиця , така огорожа не перешкоджатиме сонячним променям і потокам повітря також необхідним для нормального росту рослин. Кований решітчастий паркан теж досить гарний у цьому плані, але така огорожа практично не застосовується на приватних заміських ділянках. Воно переважно встановлюється навколо різних установ.

Вибір виду огорожі, звичайно ж, залежить від господаря будинку. Комусь особливо важливими є функції захисту. Хтось прагне забезпечити хороше зростання плодоносних рослин на ділянці висаджених вздовж паркану. Для когось особливо важливими є декоративні функції. У будь-якому випадку зведення паркану – справа не набагато менш важлива, ніж безпосередньо будівництво будинку.

Вибираємо цеглу для будівництва будинку

Покраска Потолков Водоэмульсионной Краской

​Идеальное качество гипсокартонных плит

Камін в будинку як альтернативний тип опалення